Ödeme

Ödeme Hakkında

 

Ödeme/Fiyat bilgileri

 

Sitemizde satışa sunulan ürünler KDV dahil fiyatlar olup, ürün inceleme sayfasında KDV oranı belirtilmiştir. Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde ödemelerini kredi kartı ile ödemenin yanı sıra havale/eft ile de gerçekleştirme imkânınız mevcuttur. Havale/eft ile ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz adına banka bilgileri ilgili sayfada tarafınıza belirtilmektedir. Bu tür bir ödeme seçeneğinde, havale/eft işleminin daha çabuk işleme alınabilmesi adına, açıklama kısmına sipariş numarasının ilave edilmesi önem arz etmektedir.

 

Kredi kartı ile ödemelerinizde sitemizde belirli dönemlerde belirtilen taksit seçenekleri ile ödeme imkânı bulunmakta olup, bu gibi durumlar sitemizde ilgili bölümlerde belirtilmektedir.

 

Şu aşamada maalesef kapıda ve/veya birden fazla kredi kartı ve yurt dışı kredi kartları ile ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.

 

Ödeme esnasında oluşabilecek olası onay vermeme/hata mesajı gibi problemlerde ise alışveriş esnasında girdiğiniz kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu tekrar kontrol ediniz. Tüm bilgileriniz doğru ise kredi kartınızın internet/telefon satışına açık olup olmadığını ilgili banka üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 

 

 

HAVALE/EFT YÖNTEMİYLE ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN

 

Banka havale / EFT sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını belirtiniz.

 

Havale yaptığınız sırada, Alıcı kısmına ticari ünvanımızı eksiksiz olarak yazmanız gerekmektedir. Alıcı kısmına internet sitemizin adını yazmanız durumunda havaleniz geri dönecektir. Bazı banka ekranlarında alıcı bilgileri bölümü kısıtlı olduğundan dolayı ünvanımızı Teşekkürler Modern olarak yazmanız yeterli olacaktır.

 

 

Alıcı Kısmına Yazılması Gereken Ticari Ünvanımız : Royal Tanıtım Halkla İlişkiler Reklam Gıda Tic.Ltd.Şti

 

Havale ödemenizi 5 gün içerisinde yapmamanız durumunda siparişiniz otomatik olarak iptal edilecektir.

 

Ödemeniz hesaplarımıza geçtikten sonra 1 iş günü içerisinde siparişiniz onaylanmaktadır.